TRENING PERSONALNY

Pomogę Tobie zrealizować cel, który przed sobą stawiasz. Wymarzona sylwetka, większa masa mięśniowa, spadek wagi?

Trening personalny to bezpieczna i skuteczna droga do osiągnięcia satysfakcjonujących rezultatów.
Sesja treningowa trwa 50 minut
Trening o wybranej przez Ciebie godzinie
Motywacja i koncentracja na Twoim celu

O treningu personalnym

Każdy rodzaj treningu personalnego rozpoczynam od rozmowy z Tobą. Chce poznać Twoje potrzeby, historię oraz cel jaki sobie stawiasz. Bardzo ważny jest stan Twojego zdrowia, ewentualne choroby, z którymi się borykasz, a także dotychczasowe doświadczenie i zaawansowanie treningowe.
Na tej podstawie ustalam plan treningowy, a także określamy wspólne cele, które możemy zrealizować w wyznaczonym terminie.

Sesja treningowa trwa 60 minut, ale może i trwać dłużej. Wszystko zależy od Twojego zaawansowania i ćwiczeń jakie chcemy wykonać. Trening personalny składa się z tradycyjnie z przygotowania do ćwiczeń, czyli rozgrzewki, następnie realizujemy zaplanowany na dany dzień plan, a całość kończymy stretchingiem.

Dlaczego warto?

W kwestii osiągania celów sylwetkowych nie ma lepszego rozwiązania niż treningi personalne. Profesjonalnie prowadzony trening pozwala osiągnąć zamierzone cele, jest bezpieczny i daje mnóstwo satysfakcji.

W takich warunkach efekty to wyłącznie kwestia czasu.

Metamorfozy i rekomendacje

Metamorfoza Antka Królikowskiego to efekt 2 miesięcznych treningów personalnych 3-4 razy w tygodniu. Celem była zmiana kompozycji sylwetki czyli budowanie masy mięśniowej połączone z redukcją tkanki tłuszczowej

 

Metamorfoza Darka, jej czas to 16 tyg. Obecnie dalej kontynuujemy współpracę, aż strach pomyśleć co będzie za pół roku 🙊🙊 Kolejna uda rekompozycja sylwetki.

efekty treningu opinia kuby

Oto efekty 8 miesięcznej pracy Kuby. Treningi 3 razy w tygodniu w siłowni Cityfit Sadyba pod moim trenerskim okiem. Cały czas kontynuujemy współpracę

budowa masy mięśniowej u Maćka

Maciek przed 2 lata zwiększył swoją wagę o 17 kg, na czym mu bardzo zależało. Efekty były w pełni satysfakcjonujące. Obecnie staramy się odbudować sylwetkę po 6 miesięcznej przerwie.

Wybierz cel treningu personalnego

Posiadam wieloletnią praktykę w prowadzeniu skutecznych treningów personalnych. Wybierz rodzaj treningu i cel jaki chcesz zrealizować. Pamiętaj, że skuteczność treningu w ogromnej mierze zależy od stopnia Twojego zaangażowania oraz motywacji. W każdym typie treningu najważniejsza jest stopniowość i etapowość. Twój organizm musi się zaadaptować do każdego typu ćwiczenia, musisz nauczyć się techniki i systematycznie wzmacniać swoje ciało. W ten sposób bezpiecznie osiągniemy cel jaki sobie stawiasz.

Poniżej przedstawiam wszystkie rodzaje treningów jakie prowadzę. Każdy z nich nastawiony jest na konkretny efekt.

Trening funkcjonalny to same zalety i korzyści dla naszego organizmu. Jego celem nie jest budowa masy mięśniowej, a ogólne wzmocnienie i poprawa funkcjonowania naszego ciała.

Ćwiczenia zorientowane na budowę masy mięśniowej. Skupia się na każdej partii naszego ciała. Wpływa pozytywnie na cały organizm, poprawia i uatrakcyjnia sylwetkę.

Trening dynamiki to trening zorientowany na poprawę mocy i możliwości naszych mięśni. Zwiększy się Twoja dynamika i możliwości rozwijania dużych szybkości na krótkim dystansie.

Trening interwałowy (HIIT), to intensywne ćwiczenia przeplatane krótki interwałami. W ten sposób możesz pozbyć się szybciej niechcianej tkanki tłuszczowej.

Trening kettlebell przeznaczony jest zarówno dla kobiet jaki i mężczyzn. Posiada pozytywny wpływ na całe ciało, wzmacnia mięśnie głębokie i stabilizację naszego ciała.

Specjalny rodzaj treningu, którego celem jest pozbycie i eliminacja dysproporcji w Twojej sylwetce. Przeznaczony dla osób średnio zaawansowanych.

Trening kondycyjny, przeznaczony dla kobiet i mężczyzn, które chcą poprawić możliwości swojego organizmu na długich dystansach biegowych.

Trening kulturystyczny przeznaczony dla kobiet i mężczyzn, nastawiony jest na budowę dużej masy mięśniowej. Zawiera w sobie elementy treningu siłowego i wydolnościowego.

Trening mobilizacyjny polega na zwiększeniu ruchomości stawów, rozciąganiu mięśni, ścięgien i powięzi. W treningu najczęściej wykorzystywana jest masa własna i specjalne przyrządy.

Trening odchudzający  przeznaczony dla wszystkich osób, które chcą pozbyć się zbędnych kilogramów, a także poprawić wygląd, jędrność i smukłość sylwetki.

Trening kulturystyczny przeznaczony dla kobiet i mężczyzn, nastawiony jest na budowę dużej masy mięśniowej. Zawiera w sobie elementy treningu siłowego i wydolnościowego.

Trening plyometryczny poprawi Twoją skoczność, a także inne parametry. Trening sprzyja utracie wagi, poprawia krążenie, a także poprawia szybkość oraz zwinność.

Piękne pośladki to marzenie każdej kobiety. Trening pośladków pozwala wymodelować jędrną i kształtną pupę, a także ogólnie wzmocnić ciało i poprawić krążenie.

Głównym celem treningu siłowego jest zwiększenie siły, ale także poprawa techniki i ogólnych możliwości organizmu. Trening przyczynia się do zwiększenia masy mięśniowej.

Trening TRX pozwala na równomierny rozwój całego ciała. Prawidłowo wykonywany trening pozwala zwiększyć masę mięśniową, zgubić zbędne kilogramy i poprawić sylwetkę.

Poszukujesz treningu, który wpłynie pozytywnie na całe ciało. Trening ujędrniający pomaga wysmuklić sylwetkę, pozbyć się cellulitu i pozytywnie wpłynąć na napięcie skóry całego ciała.

Trening wydolnościowy przyczyni się do poprawy możliwości orgazmu. Wpłynie pozytywnie na dynamikę, zwinność i kondycję. Polecany osobom aktywnie uprawiającym sport.

Trening z elementami sztuk walki to forma treningu interwałowo-wydolnościowego. Wykorzystuje także wykopy i uderzenia charakterystyczne dla boksu, taekwondo, karate czy kickboxingu.

Dużo pracujesz przy komputerze? Często bolą Cię plecy lub kark? Trening skierowany jest na wzmocnienie Twojego ciała, szczególnie mięśni pleców, klatki piersiowej oraz brzucha.

Trening zwinnościowy poprawia motorykę i zwinność. Cechuje się dużą intensywnością oraz zmiennym obciążeniem. Wpływa na szybkość i ogólną koordynację.

Stretching personalny wpływa na wzmocnienie mięśni, stawów oraz ścięgien. Trening pozwala uelastycznić mięśnie, co zmniejsza ich podatność na urazy.

Cennik treningów personalnych

TRENING
PERSONALNY
150 zł
 

Nauka poprawnej techniki

Korekta błędów podczas wykonywanych ćwiczeń

10 TRENINGÓW PERSONALNYCH
1200 zł

Plan dietetyczny i suplementacyjny

GRATIS

Nauka poprawnej techniki

Korekta błędów podczas wykonywanych ćwiczeń

PROMOCJA
Oszczędzasz 300 zł
TRENING PERSONALNY W PARZE
170 zł

Nauka poprawnej techniki

Korekta błędów podczas wykonywanych ćwiczeń

Zajęcia dla 2 osób

10 TRENINGÓW
W PARZE
1500 zł

Plan dietetyczny i suplementacyjny

GRATIS

Stały kontakt telefoniczny i mailowy

Godziny zajęć dopasowane do Twojego rozkładu dnia

Oszczędzasz 200 zł