Trener personalny online

Treningi personalne online obecnie nie są prowadzone.

Trening personalny online to świetna propozycja dla osób, które nie mogą spotkać się z trenerem osobiście czy udać się na siłownie, ale mogą ćwiczyć w domu. Trener personalny online przygotuje dla Ciebie zestaw ćwiczeń, rozpisze dietę, zadba o prawidłową technikę, motywację i będzie czuwał nad Twoim progresem.

Jeśli do tej pory trenowałeś samodzielnie, ale nie jesteś zadowolony z efektów to jest to dobry moment, żeby wprowadzić pozytywne zmiany. Zapewne czytając te słowa zastanawiasz się czy ma to sens? Oczywiście! Nazywam się Amadeusz Majcher, jestem certyfikowanym trenerem personalnym i z przyjemnością zajmę się Twoim treningiem. Wielu moich podopiecznych także wahało się przed kontaktem, jest to dla mnie zupełnie naturalne i zrozumiałe. Nie zwlekaj, zadzwoń lub zostaw wiadomość, porozmawiamy o Tobie i Twoich oczekiwaniach oraz dotychczasowych doświadczeniach.

Dlaczego warto ćwiczyć trenerem personalnym online?

Internet stworzył warunki łatwego dostępu do informacji, lecz ciężko samodzielnie oddzielić informacje wartościowe od tych nieprzydatnych. Wybierając złe metody treningowe nie osiągniemy oczekiwanych efektów, mało tego, możemy powielać złe nawyki treningowe, wykonywać błędnie ćwiczenia, co może odbić się negatywnie na naszym zdrowiu.

trening personalny online

Wybór trenera personalnego, który poprowadzi nasz trening to gwarancja bezpiecznego i poprawnego wykonywania ćwiczeń oraz optymalnego doboru treningu do naszej kondycji i aktualnego stanu zdrowia. Przygotowany przeze mnie plan treningu będzie dopasowany do Twoich oczekiwań i celu jaki chcesz osiągnąć. Nie ma znaczenia na jakim poziomie zaawansowania jesteś, najważniejsze jest Twoje nastawienie i gotowość na zmiany.

Współpraca z trenerem personalnym online jest dla osób:

Trening personalny online co zyskujesz?

Trening online to prowadzony pod okiem trenera personalnego to profesjonalna opieka i stałe monitorowanie postępów. Nie ważne czy jesteś początkujący czy zaawansowany, trening z trenerem pozwoli Tobie ruszyć z miejsca, a plan treningowy oraz żywieniowy dopasowany do Ciebie przyniesie szybkie i zauważalne postępy. Pozbędziesz się niechcianej tkanki tłuszczowej, zbudujesz masę mięśniowa czy skorygujesz wady podstawy. Wszystko to przełoży się na Twoje zdrowie i dobre samopoczucie.

Co jeszcze da Ci trening online?

Trener personalny online – jak to wygląda?

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom osób które z różnych powodów nie mogą lub nie chcą ćwiczyć z trenerem na siłowni, oferuję dwie formy współpracy zdalnej:

  • Prowadzenie online
  • Trening personalny online (w formie video konferencji)

Chcesz szybko i efektywnie poprawić swoją sylwetkę, spalić zbędną tkankę tłuszczową lub zbudować masę mięśniową? Wybierz trening personalny przez internet. Jest to doskonała alternatywa dla ćwiczeń dna siłowni, na które nie każdy jest w stanie pozwolić sobie finansowo. Z tego względu bardzo dobrym wyborem będzie rozpoczęcie współpracy zdalnej. Pozwoli to wyrobić pozytywny nawyk ćwiczeń, nauczy nas systematyczności oraz lepiej poznać możliwości własnego ciała.

Trener personalny online to opcja nie tylko dla osób, które chcą ćwiczyć samodzielnie na siłowni. Obecna technologia pozwala na całkowicie zdalne prowadzenie treningu osobistego w formie video konferencji. Jest to świetna opcja dla osób, które nie chcą wychodzić z domu. Wystarczy kawałek podłogi i minimalna ilość sprzętu.

Trening online w dobie wirusa

Efektywny trening personalny można wykonać w domowym zaciszu używając ciężaru swojego ciała lub minimalnej ilości sprzętu. Ba! Trener nie musi nawet przyjeżdżać do Ciebie! Wystarczy kamera i łącze internetowe.

W dobie kwarantanny jest to najbardziej efektywny sposób kształtowania sylwetki oraz dbania o formę. Regularna aktywność fizyczna wzmacnia naszą odporność co jest niezmiernie ważne w kontekście chorób wirusowych.

Wszyscy wiemy jak ciężko nam się zmotywować do ćwiczeń gdy cały dzień spędzamy w mieszkanku. Wbrew pozorom treningi w domu wymagają od nas zdecydowanie większej motywacji i silnej woli niż te na siłowni. Z tego względu treningi personalne online to świetny wybór dbania o formę. Przede wszystkim spotkanie z trenerem w formie wideokonferencji wymusza na nas regularność i zaangażowanie. Wysoki poziom motywacji gwarantowany! Masz pytania? Zadzwoń lub wyślij wiadomość.

trener personalny warszawa amadeusz majcher

Witaj, nazywam się Amadeusz Majcher. Jestem certyfikowanym trenerem personalnym oraz dietetykiem. Potrzebujesz pomocy w treningu, chcesz schudnąć, poprawić swoją sylwetkę lub zwiększyć masę mięśniowa?

Zadzwoń do mnie lub wyślij wiadomość email.

Zobacz pozostałe rodzaje treningów

Kontakt z trenerem personalnym

Amadeusz Majcher

amadeusz majcher trener personalny