Treningi personalne online

Trener Personalny online


Co daje Ci współpraca online z trenerem?

Nie musisz spotykać się z trenerem kilka razy w tygodniu w siłowni aby osiągnąć efekty!

Współpraca online z trenerem jest dla osób:

 • Które chcą kształtować sylwetkę efektywnie pod opieką profesjonalisty
 • Oczekują codziennej pomocy i motywacji w realizacji celów​
 • Z jakiś powodów nie chcą spotykać się z trenerem na siłowni
 • Chcą oszczędzić pieniądze - trener personalny online, szczególnie prowadzenie miesięczne to opcja bardzo ekonomiczna.


Co zyskuje ćwicząc z trenerem online?

 • Dostęp do spersonalizowanego planu treningowego z uwzględnieniem ilości serii, powtórzeń i obciążeń Indywidualną dietę Naukę poprawnej techniki wykonywania ćwiczeń
 • Możliwość stałego kontaktu
 • Cotygodniową ocenę postępów
 • Treningi personalne online w formie video konferencji - w przypadku wykupienia tej opcji
 • Naukę poprawnej techniki wykonywania ćwiczeń

Trener personalny online - Jak to wygląda?

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom osób które z różnych powodów nie chcą ćwiczyć z trenerem na siłowni oferuje następujące formy współpracy zdalnej:

 • Prowadzenie online
 • Treningi personalne online (w formie video konferencji)

Obecnie wiele osób chcę jak najszybciej osiągać swoje cele sylwetkowe. Oczywiście bardzo pomocny w tym będzie trener personalny przez internet. Niewątpliwie nie każdy jest w stanie pozwolić sobie finansowo na regularne spotkania z trenerem na siłowni. Z tego względu bardzo dobrym wyborem będzie rozpoczęcie współpracy zdalnej.

Trener personalny online to opcja nie tylko dla osób które chcą ćwiczyć samodzielnie na siłowni. Obecna technologia pozwala na całkowicie zdalne prowadzenie treningu osobistego w formie video konferencji. Jest to świetna opcja dla osób, które nie chcą wychodzić z domu. Wystarczy kawałek podłogi i minimalna ilość sprzętu.

Treningi online w dobie wirusa

Efektywny trening personalny można wykonać w domowym zaciszu używając ciężaru swojego ciała lub minimalnej ilości sprzętu. Ba! Trener nie musi nawet przyjeżdżać do Ciebie! Wystarczy kamera i łącze internetowe. 

W dobie kwarantanny jest to najbardziej efektywny sposób kształtowania sylwetki oraz dbania o formę. Regularna aktywność fizyczna wzmacnia naszą odporność co jest niezmiernie ważne w kontekście chorób wirusowych.

Wszyscy wiemy jak ciężko nam się zmotywować do ćwiczeń gdy cały dzień spędzamy w mieszkanku. Wbrew pozorom treningi w domu wymagają od nas zdecydowanie większej motywacji i silnej woli niż te na siłowni. Z tego względu treningi personalne online to świetny wybór dbania o formę. Przede wszystkim spotkanie z trenerem w formie wideokonferencji wymusza na nas regularność. Wysoki poziom motywacji gwarantowany.