Logo sieci Zdrofit

Zdrofit to najszybciej rozwijająca się sieć klubów fitness w Polsce. W chwili obecnej lider na rynku fitness posiada aż 67 siłowni na terenie całego kraju. Najwięcej klubów zdrofit znajduje się w Warszawie.

Idea Zdrofitu

Zdrofit promuje zdrową i odpowiedzialną aktywność fizyczną. Niewątpliwie już sama nazwa odwołuje się do głównej idei polskiej sieci klubów fitness. Przede wszystkim oprócz aspektów zdrowotnych sieć promuje dostępność. Niewątpliwie świadczy o tym to w jaki sposób sieć wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów. Z pewnością ulokowanie klubów w centrach handlowych oraz przy najbardziej ruchliwych ulicach a także honorowanie kart multisport i dostępność 24h niektórych lokalizacji jest tego dowodem. Ponadto bardzo atrakcyjne ceny karnetów również świadczą o chęci upowszechniania świadomej aktywności fizycznej u szerokiego grona osób.

Sprzęt do ćwiczeń

Siłownie wyposażone są w bardzo dobrej jakości sprzęt. W najnowszych lokalizacjach znajdziemy sprzęt jakości premium. Przede wszystkim o jego utrzymanie dbają ekipy sprzątające we wszystkich klubach

Recepcja jednego z klubów Zdrofit

Zajęcia fitness

Każdy klub fitness pod szyldem sieci oferuje grupowe zajęcia fitness. Klubowicze Zdrofitu oraz posiadacze kart multisport i benefit system mogą zapisywać się na zajęcia fitness poprzez stronę internetowa i aplikacje mobilną. Z pewnością w bogatej oferty zajęć grupowych każdy znajdzie coś dla siebie.

 

Trener personalny Zdrofit

Przede wszystkim w klubach sieci w Warszawie możemy ćwiczyć z naszym ulubionym trenerem personalnym. Oczywiście jeśli posiada on karnet trenerski. Ponadto kluby oferuje treningi personalne z trenerami zatrudnionymi w siłowni.

Zdrofit Warszawa

W Warszawie znajduje się najwięcej Zdrofitów w całej Polsce. Kluby usytuowane są w galeriach handlowych min. w Galerii Mokotów czy Północnej oraz biurowcach, przy najbardziej ruchliwych ulicach oraz na dużych osiedlach.

Kluby w Warszawie, w których prowadziłem treningi personalne:

Kluby w Warszawie, w których aktualnie prowadzę treningi personalne:

  • Zdrofit Bobrowiecka 8 00-728 Warszawa

Kontakt – infolinia

Infolinia – dział obsługi klienta: 22 487 81 33