Zdjęcie z sesji Cityfit, w której uczestniczyli trenerzy personalni z klubu w Sadyba Best Mall

Jestem certyfikowanym trenerem personalnym w Warszawie. Moja przygoda z kształtowaniem sylwetki zaczęła się w wieku 17 lat gdy ważyłem 125 kg , miałem nadciśnienie i hiperkortyzolemię. Pracę jako trener personalnym rozpocząłem w 2012 roku. Od tamtej pory stale pogłębiam wiedzę w dziedzinie efektywnego kształtowania sylwetki. Prze te lata wypracowałem swój indywidualny system treningowy, który dostosowuje do potrzeb moich podopiecznych. Wychodzę z założenia, że realne i stałe zmiany w naszej sylwetce mogą nastąpić tylko wtedy gdy skupimy się na najważniejszych aspektach oraz gdy cały proces będzie toczył się mimochodem.

Dlatego też nie usłyszysz ode mnie, że nie możesz jeść słodyczy czy fast foodów. Nie powiem Ci, że ryż z kurczakiem to jedyna słuszna opcja. Jedzenie 5 posiłków w ciągu dnia, też moim zdaniem nie zdaje egzaminu. Na przykładzie swoim i moich podopiecznych pokazuje, że można jeść 2-3 posiłki dziennie, uwzględniając w nich przetworzone jedzenie. I cieszyć się spektakularnymi zmianie w sylwetce. Kluczem jest wiedza jak to zrobić.

Czym jest dla mnie trening personalny?

Jeśli chodzi o trening to podchodzę do niego kompleksowo. Nauczę Cię wszelkich aspektów technicznych. Pokażę Ci jak skupić się na najważniejszych kwestiach a nie zajmować głupotami. Moim zdaniem skupianie się na rzeczach mało istotnych najbardziej limituje postępy i odwodzi Cię od celu. Szanuje Twój czas i pieniądze. Nie będę marnował ich na mydlenie Ci oczu, że przez pierwsze miesiące będziemy się uczyć tylko techniki, oddechu a potem wyrobimy Ci kondycję, żeby w końcu… przygotować Cię do treningu… Ze mną postępy będziesz widział od razu właśnie dlatego, że skupimy się na najważniejszych kwestiach. Oczywiście technika, jakość i bezpieczeństwo ruchu są dla mnie niezwykle ważne i bez tego nie jesteś w stanie robić postępów. – Potwierdzi to każdy mój podopieczny. Masz wątpliwości – śmiało skontaktuj się z którymś z nich i zapytaj 🙂

Od czego rozpoczniemy treningi personalne?

W pierwszej kolejności określimy Twoje cele, zrobimy dokładne pomiary i wyłapiemy wszelkie ograniczenia ruchowo-zdrowotne. Na początku nauczę Cie wszystkiego, jak wstawać, jak się poruszać, jak utrzymywać napięcie, jak oddychać. Nauczę Cię jak kontrolować ruch i jak ćwiczyć z prawidłową techniką i intensywnością. Jednakże nie będą to czysto teoretyczne rozważania, od razu zaczniesz uczyć się praktyki. Moim zdaniem trening ma być efektywny a Ty masz widzieć rezultaty dlatego teorie od razu będziemy wprowadzać w życie.

Dlaczego powinienem zostać Twoim trenerem personalnym?

Dlatego, że Cię rozumiem i potrafię Ci pomóc. Uwierz mi, że wielu trenerów intuicyjnie budowało sylwetkę i nie mają najmniejszego pojęcia jak to przełożyć na podopiecznych. Nie jestem typem “genetyka” który zawsze miał niski poziom tkanki tłuszczowej i budował mięśnie od samego przebywania na siłowni. Wszystko co wypracowałem to konsekwencja wielu lat nauki i ciężkiej pracy. Dlatego też mogę Ci pomóc bo sam przez to przechodziłem. Z pełną odpowiedzialnością stwierdzam, że jeśli mi zaufasz i będziesz stosował lub stosowała się do moich zaleceń osiągniesz spektakularne efekty.

Jeśli masz wątpliwości umów się na pierwsze bezpłatne spotkanie. Widzimy się na treningu.

Doświadczenie w pracy jako trener personalny zdobywałem w wielu siłowniach. Pierwszą z nich był klub w galerii Złote Tarasy, następnie sieci S4, Calypso ora Ftiness24Seven. Obecnie treningi personalne prowadzę w siłowni Cityfit Sadyba.