Cityfit w Sadyba Best Mall został zamknięty na stałe – Na treningi personalne zapraszam do klubu w pobliżu Zdrofit Stegny Mangalia 2A lub Cityfit Rondo ONZ

Otwarcie siłowni w Sadyba Best-Mall

Klub Cityfit w galerii Sadyba Best-Mall to już piąty obiekt sieci w Warszawie, którego otwarcie nastąpiło 2 marca 2019 roku. Znajduje się on na drugim piętrze w galerii na Mokotowie obok sklepu H&M. Wcześniej do roku 2017 mieścił się tam klub sieci premium Pure Jatomi. Otwarcie poprzedzały dni otwarte trwające od 22.02.2019 do 01.03.2019 w godzinach 12:00-22:00. W czasie których osoby zainteresowane mogły całkowicie za darmo obejrzeć siłownię i skorzystać z promocyjnej ceny karnetu.

Wejście od Cityfit strony galerii Sadyba Best Mall, można tu wykupić członkostwo oraz zeskanować linie papilarne w kioskach po lewej stronie.

Poznaj Cityfit

Polska sieć siłowni Cityfit przyzwyczaiła nas do wysokiej jakości sprzętu oraz ciekawie zaaranżowanych wnętrz. Nie inaczej jest w klubie przy ulicy Powsińskiej 31. Na powierzchni 2200 mkw znajdziemy sprzęt takich firm jak Technogym i Matrix, Escape Fitness i Training Show Room. Klubowicze cityfit znajdą tutaj wiele udogodnień, takich jak automaty ze zdrowymi przekąskami oraz fontanny z darmową przefiltrowaną warszawską kranówką.

Siłownia na sadybie składa się z 10 stref:

Rozkład stref treningowych w siłowni na Sadybie.

Strefy w Cityfit Sadyba:

  • Strefa cooldown – w której możemy przygotować się do treningu i przeprowadzić rozgrzewkę. Znajdziemy tu sprzęt gimnastyczny oraz korekcyjny taki jak, expandery, piłki gimnastyczne, maty, bosu i niewielkiej wagi ciężary. Jest to doskonałe miejsce na początkową (wprowadzającą) fazę treningu oraz końcową (wyciszającą). Można w tym miejscu popracować nad stabilizacją centralną oraz przeprowadzić ćwiczenia korygujące.

  • Strefa cardio – Znajdziemy tutaj bieżnie, orbitreki, rowerki, maszyny eliptyczne a wszystko po to aby umilić nam czas treningów tlenowych lub interwałowych. Jeśli nie mamy sprzętu na którym możemy obejrzeć ulubiony serial, posłuchać muzyki lub poczytać książkę, w tej strefie znajdziemy telewizory, które pomogą nam oderwać myśli od wysiłku. Jeśli nie chcemy wykonywać treningu cardio na warszawskich ulicach pokrytych smogiem, nie odpowiadają nam warunki atmosferyczne czy też po prostu lubimy mieć jakieś zajęcie podczas tego rodzaju aktywności, strefa cardio w Cityfit jest dla nas idealna.

Strefa cardio w Jenny z klubów Cityfit

Strefy treningowe

  • Strefa maszyn oporowych – to idealne miejsce do wykonania, ćwiczeń akcesoryjnych. Znajdziemy tutaj liczne maszyny typu hummer, które wyznaczają nam tor ruchu. Wysoka jakość sprzętu i odpowiednio ustawione dźwignie pomogą nam w osiągnięciu czucia mięśniowego i będą stanowiły świetną alternatywę dla wolnych ciężarów.
  • Strefa treningu funkcjonalnego – miejsce gdzie możemy ćwiczyć z ciężarem własnego ciała. Ułatwieniem dla tego rodzaju treningu jest sprzęt taki jak: liny podwieszane TRX, Kinesis. Tutaj popracujemy nad aspektami motoryki, poprawą stabilizacji oraz wzorców ruchowych. Jest to idealne miejsce do odbywania treningów personalnych.

Strefa maszyn oporowych w klubie Cityfit.

  • Strefa wolnych ciężarów – to ulubione miejsca Pań i Panów, którzy chcą zbudować imponująca muskulaturę. Znajdziemy tutaj ciężkie hantle, sztangi, boksy do przysiadów, ławeczki oraz miejsce gdzie możemy wykonywać martwe ciągi. Tak samo jak w innych siłowniach CityFit, tak i w Sadyba Best Mall strefa wolnych ciężarów posiada nowoczesny design. Dzięki czemu możemy przerzucać żelazo całą dobę w motywującej atmosferze i ładnym wnętrzu. Bardzo duża ilość obciążeń zadowoli nawet najbardziej zaawansowanych klientów siłowni.

Sala do zajęć fitness w Cityfit Sadyba Best Mall - grafik dostępny jest na stronie internetowej w odpowiedniej zakładce

  • Strefa crossfit – miejsce gdzie możemy nie tylko wykonywać ćwiczenia crossowe ale przede wszystkim przysiady, podrzuty, martwe ciągi, wiosłowania pendlay oraz różne warianty pompek i podciągania. Świetnie nadaje się do uprawiania kalisteniki lub pracy nad poprawą wyników siłowych. Fani żelaznego sportu także znajdą tutaj coś dla siebie!

Szatnie oraz miejsce na odpoczynek w Cityfit Sadyba Best Mall

  • Strefa relaksu – gdzie możesz odpocząć po intensywnym treningu lub się porozciągać. Znajdziecie tutaj maty oraz piłki gimnastyczne dzięki czemu stretching lub praca nad core będzie znacznie przyjemniejsza. Dla osób preferujących rozgrzewkę z obciążeniem, CityFit zadbał o ciężarki.
  • Szatnia damska – w tym miejscu Panie mogą przebrać się w ubrania sportowe, wziąć prysznic, wysuszyć włosy czy zrobić makijaż. Wszystko po to by ułatwić Wam aktywność fizyczna.
  • Szatnia męska – tutaj przybierzesz się w ubrania treningowe, ciekawy designie pomoże Ci pozytywnie nastroić się do treningu. Standardowo znajdziesz tutaj miejsce na zostawienie kłódki, dzięki czemu więcej jej nie zapomnisz. Ponadto po skończonym treningu możesz zrobic sobie selfie w miejscu do tego przeznaczonym!

Sadyba siłownia – na zakończenie

Szatnia damska w Cityfit Sadyba Best Mall - utrzymana w różowej kolorystyce

Jeśli szukasz trenera personalnego i chcesz rozpocząć ćwiczenia w Warszawie w Cityfit na Sadybie zapoznaj się z moim artykułem „jak wybrać trenera personalnego” lub „czy warto ćwiczyć z trenerem osobistym” przekonasz się, że ceny zajęć indywidualnych wbrew pozorom nie są takie wysokie.