próbny trening personalny w Cityfit Rondo ONZ

 

Klub przy Rondzie ONZ usytuowany jest w samym centrum Warszawy w budynku Spectrum Tower pod adresem ul.Twarda 18. Obecnie jest to największy klub sieci Cityfit, zajmuje 3200 m2. Klub przy Rondzie ONZ czynny jest 24/7 o czystość nieustannie dba serwis sprzątający. W godzinach gdy w klubie jest obsługa czyli od 6:00 do 22:00 od poniedziałku do piątku oraz w weekendy 8:00 -18:00 z klubu mogą korzystać również posiadacze karty multisport.

Cityfit Rondo ONZ – sprzęt do ćwiczeń

Cieć Cityfit przyzwyczaiła nas do sprzętu jakości premium. Nie inaczej jest w klubie przy ul. Twardej. Skorzystamy tutaj z maszyn i ciężarów takich firm jak TechnoGym czy Matrix. Klub podzielony jest na strefy, dzięki którym możemy w krótszym czasie wykonać efektywny trening.

Cityfit Rondo ONZ - strefa cardio

Strefy treningowe:

Strefa wolnych ciężarów

Niewątpliwie jest to miejsce, w którym wykonamy trening siłowy. Z pewnością na strefie wolnych ciężarów znajdziemy: hantle, gryfy, podesty, ławki olimpijskie, sztangi czy uchwyty.

Strefa treningu funkcjonalnego

W tym miejscu znajdziemy taśmy trx, boxy do ćwiczeń, piłki lekarskie, worki bułgarskie czy bosu. Z pewnością jest to strefa na której wykonamy trening prozdrowotny czy ogólnorozwojowy.

Szatnie

Przede wszystkim jest to miejsce gdzie można się przebrać i zostawić rzeczy. Ponadto tutaj możemy wziąć prysznic w komfortowych warunkach. Wysoka jakość przebieralni oraz czystość monitorowana przez ekipę sprzątającą czyni to miejsce bardzo przyjemnym.

Strefa cooldown

Tutaj zrobimy rozgrzewkę. Oczywiście można tutaj wykonać pełnoprawny trening. Pomimo, że nie ma tutaj wszystkich ciężarów, to ilość hantli oraz wyciągów pozwala ćwiczyć efektywnie.

Strefa Cardio

Jest to strefa na której najwięcej osób rozpoczyna przygodę z dbaniem o linię. Przede wszystkim znajdziemy tutaj bieżnie, orbitreki, rowery treningowe czy schody do ćwiczeń.

Zajęcia fitness Cityfit Rondo ONZ

W klubie usytuowanym w Centrum Warszawy można skorzystać z zajęć fitness. Na wybrane zajęcia zapisujemy się przez stronę lub aplikację Cityfit. Osoby korzystające z kart multisport również mogą w nich uczestniczyć.

Cityfit Rondo ONZ - Warszawa Centrum

Trener personalny Cityfit Rondo ONZ

Oczywiście w klubie przy ulicy twardej możemy skorzystać z usług trenera personalnego. Na treningi personalne możemy się zapisać przez stronę lub internetową Cityfit czy też bezpośrednio kontaktując się z osobą posiadającą karnet trenerski.

Karnet Cityfit

Sieć oferuje możliwość kupna karnetu do jednego klubu lub do wszystkich lokalizacji.

Jak dojechać do Cityfit Rondo ONZ?

Metro, M2: Stacja Rondo ONZ

Samochód: Parking pod budynkiem Spectrum Tower, miejsca postojowe w okolicy

Autobus, linie: 174, 109, 178, 160, N12, N46, N62, N45, N95, N12, N13, N14, N21, N44, N71, N63, N64

Tramwaj linie: 10, 11, 15, 17, 33, 41,