darmowy próbny trening personalny w Zdrofit Mangalia Stegny

Klub Zdrofit Mangalia 2a Stegny znajduje się w dzielnicy Mokotów. Siłownia powstała w 2018 roku w biurowcu F2 Boutique.

Zdrofit Mangalia 2 Stegny w biurowcu f2 botique na Mokotowie

Oczywiście klienci Zdrofit oraz posiadacze karty multisport, mogą korzystać z darmowego parkingu. Obiekt mieści się pod adresem: Mangalia 2a, 02-758 Warszawa na ostatnim piętrze budynku, skąd mamy wspaniały widok na panoramę miasta. Bez wątpienia trening cardio z takim widokiem jest dużo przyjemniejszy. Przede wszystkim ćwiczący mogą korzystać z 1 344 m2 powierzchni klubu.

Oferta Zdrofit Mangalia

Klubowicze Stegny 2 mogą korzystać z szerokiej oferty zajęć fitness, wolnych ciężarów oraz maszyn oporowych firmy Life Fitness. Klub otwarty jest od poniedziałku do piątku w godzinach 6:00-23:00 oraz w weekendy 7:00 – 22:00. Rodzice mogą swoje pociechy zostawić w kąciku dla dzieci. Przede wszystkim jest to bardzo wygodne dla mam, które nie mają z kim zostawić swoich maluchów. Ponadto po skończonym treningu można skorzystać z sauny, która wspomoże regenerację.

Niewątpliwie z szerokiej oferty zajęć fitness każdy wybierze coś dla siebie, poniżej przykładowe rodzaje treningów grupowych:

  • Na dobry początek
  • Zawsze w dobrej formie
  • Poziom wyżej
  • Baw się ruchem
  • Relaks ciała i ducha
  • Strefa seniora

Klub Zdrofit Mangalia Stegny

Trener personalny Zdrofit Mangalia Stegny

Bez wątpienia w klubie możemy ćwiczyć z naszym trenerem, jeżeli posiada on odpowiedni karnet lub jest zatrudniony w Zdrofit. Niewątpliwie wystarczy więc skontaktować się z wybraną osobą w sprawie umówienia szczegółów. Oczywiście też, na treningi personalne możemy zapisywać się przez stronę internetową lub aplikacje. Istotnie, na stronie klubu są tylko trenerzy zatrudnieni.

Dojazd do Zdrofit Mokotów Stegny

Samochód: darmowy parking dla klubowiczów. Dojazd z centrum zajmuje 15-20 minut.

Autobus linie: 130, 116, 148, 172, 501, 519, 522, E-2, N03, N31, N81