darmowy trening personalny zdrofit promenada

Nowoczesna siłownia w Atrium Promenada na Gocławiu. Sprawdź ofertę treningów personalnych.

Klub zdrofit w promenadzie gdzie jestem trenerem personalnym

Klub Zdrofit w centrum handlowym Atrium Promenada, Ostrobramska 75C, 04-175 Warszawa. Siłownia otworzono w kwietniu 2018 roku w miejscu, w którym wcześniej było Pure Jatomi. Klub Fitness usytuowany jest na 2 piętrze galerii między sklepami GO sport i H&M, zajmuje powierzchnię 2,4 tys m2. Dzięki przeszklonym ścianom klubowicze mają imponujący widok na galerie, co poprawia atmosfer w trakcie ćwiczeń. Oczywiście w Zdroficie możemy ćwiczyć w każdą niedziele. Przede wszystkim Zdrofit w Promenadzie na Gocławiu to nowocześnie zaprojektowany obiekt sportowy. W siłowni znajdziemy 4 strefy do ćwiczeń. Są to:

  • wolne ciężary – miejsce gdzie wzmocnimy nasze mięśnie i poprawimy siłę dzięki dużej ilości hantli, sztang, obciążeń i drążków
  • cardio – strefa gdzie używając maszyn do aerobów zadbamy o naszą sylwetkę, kondycje i układ sercowo-naczyniowy
  • trening funkcjonalny – strefa w której poprawimy nasz aparat ruchu i wzmocnimy mięśnie głębokie
  • maszyny izolowane – miejsce w którym łatwo nam będzie popracować nad poszczególnymi mięśniami oraz urozmaicić trening. Dzięki sprzętowi Life Fitness będzie to łatwe.

Oczywiście wszystko jest tak zaprojektowane by zoptymalizować czas treningu. Ponadto w klubie Zdrofit Promenada znajdują się 2 przestronne sale fitness oraz sala rowerowa. Istotnie, klubowicze i posiadacze kart multisport mogą korzystać z szerokiej oferty zajęć fitness, które znajdą w grafiku na stronie. Ponieważ w Zdroficie Promenada znajdziemy sauna, każdy klient może skorzystać z relaksującej sesji po skończonym treningu.

Trener personalny Zdrofit Promenada

Trenerzy w klubie pomogą nam realizować nasze cele sylwetkowo-zdrowotne. Oczywiście, możemy ćwiczyć nie tylko z trenerami personalnymi z klubu ale także z zewnętrznymi, którzy posiadają odpowiedni karnet. Cena za trening personalny w Warszawie waha się od 170 do 120 zł, w zależności od ilości wykupionych zajęć oraz tego czy ćwiczymy sami czy w parze. Przede wszystkim pomoc wykwalifikowanego trenera zaowocuje szybszymi i bardziej spektakularnymi efektami.

Siłownia Promenada godziny otwarcia i dojazd

Godziny otwarcia klubu to 7:00 – 22:00. Posiadacze samochodów, mogą zaparkować auto na przestronnym parkingu. Natomiast osoby niezmotoryzowane mogą dojechać liniami autobusowymi na przystanki:

CH Promenada 01 i 02, Linie autobusowe: 168, 225, 502, 514, 520, 525, N02, N25