Postanowienia noworoczne. Realizacja celów?


życzenia noworoczne od trenera personalnego

Koniec roku, początek nowego. Zmiana cyferki w kalendarzu zawsze skłania nas do podsumowania tego co zrobiliśmy przez ostatnie 12 miesięcy. 

Na liście postanowień noworocznych wielu z nas znajdzie się zmiana sylwetki. Jeśli nasz zapał nie zgaśnie wraz z końcem stycznia to jest to wspaniałe postanowienie. Zmiana sylwetki to świetny początek na drodze do zmiany w innych dziedzinach życia. Atrakcyjne ciało daje nam pewność siebie oraz wyższą samoocenę, co przekłada się na realizację na innych płaszczyznach. Ponadto sam proces kształtowania ciała uczy nas konsekwencji, cierpliwości oraz kształtuje charakter. Dlatego też, moim zdaniem cele sylwetkowe na kolejny rok to świetny pomysł.

Co zrobić, aby wytrwać w postanowieniu noworocznym?

Jak wiadomo, postanowienia podejmowane podczas imprezy sylwestrowej pod wpływem alkoholu nie są zazwyczaj realizowane. Z tego powodu, warto zastanowić się wcześniej nad tym co chcemy zmienić w nadchodzącym nowym roku. Dzięki temu świadomie podejmiemy decyzje a nie pod wpływem emocji i procentów. W ten sposób zwiększamy nasze szanse na jej realizację. 

W kwestii kształtowania sylwetki nieoceniony może być trener personalny. Decydując się na współpracę z trenerem osobistym gwarantujemy sobię wysoki poziom motywacji na wielu płaszczyznach:

  • nieporównywalnie szybciej będziemy widzieć efekty – doświadczony trener personalny pomoże nam wybrać najszybszą drogę do zmiany sylwetki 
  • nie zabraknie nam motywacji nie tylko dlatego, że będziemy zauważać efekty, ale także dlatego, że regularne spotkania z trenerem pomogą nam zachować regularność

Z doświadczenia wiem, że osoby, które decydują się na współpracę z trenerem, w realizacji postanowień noworocznych, częściej i szybciej je realizują.

Życzenia noworoczne od trenera personalnego

Z okazji nadchodzącego nowego roku, życzę Wam realizacji wszystkich celów – nie tylko tych sylwetkowych. Z pomocą trenera personalnego lub bez 🙂

Amadeusz Majcher

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *