Trener Personalny

trener personalny Amadeusz Majcher w stroju Cityfit

Czy warto kożystać z usług trenera personalnego?

 • Chcesz schudnąć i czuć się dobrze w swoim Ciele?
 • Zbudować masę mięśniową, która sprawi, że będziesz wyglądać lepiej?
 • A może po prostu chcesz być zdrowszy?
Dobrze trafiłeś!
Dla kogo jest trener personalny?
 • W pierwszej kolejności dla osób które dopiero zaczynają swoją przygodę z siłownią
 • Chcą schudnąć oraz zmienić swoją sylwetkę
 • Przede wszystkim dla tych, którzy chcą cieszyć się zdrowiem oraz atrakcyjnym wyglądem
 • Osób, które pomimo ćwiczeń nie widzą zadowalających efektów lub chcą przełamać stagnację

Co zyskujesz ćwicząc z trenerem personalnym?

 • Z pewnością szybsze efekty
 • Bezpieczeństwo podczas ćwiczeń
 • Niewątpliwie wysoki poziom motywacji
 • Istotnie regularność treningową
 • Monitorowanie postępów
 • Stałą opiekę podczas współpracy
 • Oczywiście dostęp do fachowej wiedzy

Trener Personalny Warszawa - Amadeusz Majcher

 

Spis treści

Przede wszystkim od 7 lat pomagam ludziom prawdopodobnie takim jak Ty zmieniać swoje ciało. Pod moim okiem dziesiątki podopiecznych zrzuca zbędne kilogramy, rzeźbi i ujędrnia ciało, buduje masę mięśniową lub poprawia kondycję czy wyniki sportowe. Oczywiście wszystko uzależnione jest od tego co chcą osiągnąć. Podczas wspólnych treningów dbam o to aby wykonywali oni prawidłowo i efektywnie ćwiczenia. Ponadto nieustannie podnoszę im poprzeczkę.

W czasie naszej współpracy troszczę się nie tylko o to aby wyglądali i czuli się lepiej. Do tego przede wszystkim dbam też o to aby treningi były przyjemne i różnorodne aby nie wpaść w rutynę która niewątpliwie jest największym wrogiem konsekwencji.  Ponieważ jestem kwalifikowanym trenerem personalnym, który kompleksowo opiekuje się podopiecznymi, dbam o wszelkie aspekty dietetyczne, treningowe, a także motywuje do działania.

Dlaczego mogę być Twoim trenerem personalnym?

Niewątpliwie możesz mi zaufać ponieważ, rozumiem Twoje problemy. Zanim zostałem trenerem personalnym, przede wszystkim sam spędziłem bardzo dużo czasu na nieefektywnych treningach, stosując przeróżne diety, które niestety nie przyniosły zamierzonych rezultatów. Prawie każdy z nas to zna. Bezsprzecznie te doświadczenia zmotywowały mnie do pogłębiania wiedzy z dziedziny dietetyki oraz optymalizacji treningu. Wtedy też zacząłem uczestniczyć w kursach i seminariach poświęconym aspektom sylwetkowym.

Dlatego, też zacząłem czytać książki, artykuły naukowe i publikacje po to by moje treningi nie były tylko stratą czasu. Godnym uwagi jest fakt, że gdy zacząłem widzieć pierwsze rezultaty i schudłem 30kg (moja waga w wieku 17 lat wynosiła 125kg) postanowiłem, że zacznę pomagać innym. Niedługo potem postanowiłem rozpocząć mój pierwszy kurs trenera personalnego. Zagadnienia poruszane na owym kursie były mi w większości znane ponieważ już wcześniej byłem uczestnikiem wielu szkoleń z tej dziedziny. W rezultacie jako jedyny z ponad 50 uczestników zostałem zwolniony z egzaminu w nagrodę za ponadprzeciętną wiedzę oraz otrzymałem dyplom i legitymację trenera osobistego z wyróżnieniem.

W związku z tym, że sport towarzyszy mi od najmłodszych lat, zanim zacząłem kształtować swoją sylwetkę i zdobyć fachową wiedzę w tej dziedzinie. Niegdyś wiele lat trenowałem tae kwon do. Ze względu na to, że jestem pasjonatem sportu, podchodzę holistycznie do procesu kształtowania sylwetki. Ponieważ obiektem moich zainteresowań jest trening w aspekcie sylwetkowym oraz w aspekcie medycznym oraz dietetyka. Jak również aspekty psychologiczne treningu gwarantujące wysoki poziom motywacji. Chociaż wielu trenerów pomija ów aspekt, ja bardzo mocno się na nim skupiam.

Możemy trenować online!

Moim zadaniem jest doprowadzić Cię do Twojego spersonalizowanego celu sylwetkowego w sposób bezpieczny, w możliwie jak najkrótszym czasie. Oczywiście nie ważne czy będziemy robić to na odległość (online), czy stacjonarnie! Niewątpliwie wierze w to, że jestem w stanie Ci pomóc. Ponadto jestem pewny, że wspólne treningi personalne będą dla Ciebie przyjemnością i źródłem satysfakcji. Dzięki mnie trening bezsprzecznie stanie się czymś w rodzaju rytuału odbywanego z przyjemnością a nią smutną rutyną. W odróżnieniu od innych trenerów, zależy mi na Twoich efektach.

Jeśli chcesz schudnąć i wyrzeźbić sylwetkę lub zbudować atrakcyjną masę mięśniową a nie wiesz jak zacząć? Prawdopodobnie, próbowałaś lub próbowałeś wielu rodzajów diet i metod treningowych ale nie przyniosło to pożądanych efektów. Gwarantuje Ci, że tym razem będzie inaczej! Niewątpliwie teraz uda Ci się osiągnąć wymarzoną sylwetkę! Zobacz, która ze spersonalizowanych form opieki trenerskiej najbardziej Ci odpowiada.

Z pewnością opieka trenera personalnego, to najbardziej efektywny sposób kształtowania sylwetki, nawet światowej klasy sportowcy korzystają z tego rodzaju usług. Teraz i Ty możesz rozpocząć swoją przygodę z treningiem i w końcu zmienić swoje życie. Ze względu na to jestem po to by Ci pomóc, Twoje cele i satysfakcja są dla mnie najważniejsze.

Dietetyk i trener personalny w jednym

Przed wszystkim musisz wiedzieć, że proces kształtowania sylwetki nie sprowadza się wyłącznie do wybrania odpowiedniej metody treningowej oraz intensywności ćwiczeń. Wydaje się, że brzuch robi się w kuchni i w dużej mierze jest to prawda. Dlatego moje kompleksowe podejście przejawia się również w tym, że wiedza z zakresu dietetyki pomaga mi dobrać odpowiedni trening do stylu odżywiania, co jest kluczowe w kontekście efektywnej współpracy. Z pewnością dobór poziomu intensywności treningowej jest ważny u osób:

 • przede wszystkim na ujemnym bilansie kalorycznym

 • z nietolerancjami pokarmowymi i uczuleniami

 • wegan i wegetarian
 • osób z insulinoopornością i chorobami tarczycy

Trener i fizjoterapeuta?

Ponieważ nie jestem fizjoterapeutą i zdaje sobie z tego sprawę, bardziej skomplikowane przypadki odsyłam do specjalistów. Przede wszystkim wychodzę z założenia, że jeśli ktoś jest od wszystkiego, jest tak naprawdę od niczego. W pierwszej kolejności specjalizuje się w kształtowaniu sylwetki, jednakże aspekty takie jak. :

 • trening personalny po kontuzji

 • trening osoby z przepukliną

 • korekcja wady postawy

 • zwiększenie zakresu mobilności
 • ale przede wszystkim niwelowanie bólów związanych z siedzącym trybem pracy (np. ból pleców, kolan).

Nie są mi obce ponieważ, jako trener specjalizuje się w optymalizacji wzorców ruchowych. Po to by efektywnie wykorzystywać podczas treningu mechanizm jakim jest nasze ciało. Dlatego też jestem w stanie Ci pomóc w tego rodzaju problemach. Chociaż nie jestem fizjoterapeutą w wyniku mojej pomocy, bez wątpienia wielu podopiecznych, którzy niegdyś mieli ograniczenia ruchowe dziś są w pełni sprawni. W związku z tym uważam, że fizjoterapia jest konieczna dopiero gdy prawidłowy trening nie prowadzi do rozwiązania problemów zrowotnych.

Motywator i trener personalny?

Prawdopodobnie aspekty psychologii treningu w sporcie są równie ważne jak stricte fizyczne przygotowanie. Dlatego też przykładam bardzo dużą wagę do Twojego nastawienia psychicznego, ponieważ równowaga na tym polu jest niezwykle ważna w przypadku długofalowej współpracy. Choć trening jako aktywność jest kluczowa, to z pewnością nie jest możliwa do kontynuowania bez odpowiedniej motywacji. Jako trener personalny mam za zadanie:

 • przede wszystkim dostarczyć Ci odpowiedniej motywacji

 • stanowić wsparcie i bodziec do przełamywania barier

 • ponadto wspierać cię w chwilach zwątpienia
 • wyrabiać w Tobie nawyk systematyczności

Możesz mi zaufać bo Cię nie oszukuje!

 Jeśli szukasz drogi na skróty i liczysz na to, że w 2 miesiące zmienisz całkowicie sylwetkę, która jest wynikiem wielu lat zaniedbań to niestety muszę Cię zmartwić bo tego Ci nie zagwarantuje. Przede wszystkim jestem trenerem personalnym, który wyznacza duże ale realne cele i nie obiecuje złotych gór! Dlatego też stawiam na konsekwentną pracę a nie na magiczne metody treningowe, które niestety nie istnieją. Bez wątpienia chwytliwe hasła lepiej się sprzedają, jednakże dla mnie przede wszystkim istotne jest bycie autentycznym. 

Trener personalny Amadeusz Majcher – Czy warto korzystać z moich usług ?

Oczywiście odpowiedź jest analogiczna jak ta czy warto korzystać z usług prawnika, mechanika, lekarz czy fryzjera. Bezsprzecznie każdy może na własną rękę obejrzeć filmy instruktażowe jak wymienić rozrząd, kupić kodeks lub znaleźć na abczdrowie co zrobić gdy wystąpią dane objawy chorobowe. Ale czy to znaczy, że takie rozwiązanie będzie dla nas dobre? Niewątpliwie tak samo jest z kształtowaniem sylwetki, oczywiście możesz to wszystko robić na własną rękę ale odpowiedz sobie na pytanie czy będzie to bezpieczne i efektywne dla Ciebie? Choć wiele osób chodzi na siłownie i ćwiczy bez trenera, niestety tylko nieliczni bywalcy siłowni mogą poszczycić się efektami. Wydaje się, że pomoc trenera jest potrzebna tak naprawdę każdemu.

Jak mogę Ci pomóc?

Reasumując to co już wcześniej napisałem pomogę Ci zmotywować się do systematycznej pracy ułożę Ci spersonalizowany trening i plan odżywiania ale przede wszystkim. :

 • nauczę Cię prawidłowo i bezpiecznie trenować

 • pokażę Ci jak efektywnie wykorzystywać dźwignię

 • nauczę Cię rozumieć Twoje ciało

 • razem przełamiemy stagnację i rutynę treningową

 • pomogę Ci schudnąć i ujędrnić ciało

 • będę czuwał nad Twoim bezpieczeństwem i efektami
 • będę wsparciem w zmianie Twoich nawyków

 

Rodzaje współpracy z Trenerem personalnym:

Treningi personalne w Warszawie – wspólne treningi, to najpełniejsza i najbardziej kompleksowa forma współpracy. Ponadto dzięki bezpośredniemu kontaktowi, jestem w stanie najlepiej Ci pomóc, pokażę Ci jak trenować bezpiecznie i efektywnie, poznasz wiele ćwiczeń, metod treningowych oraz opanujesz technikę i wzorce ruchowe. Godnym uwagi jest fakt, że treningi osobiste zapewniają mi możliwość kontrolowania wszelkich aspektów kształtowania Twojej sylwetki. Ponadto na bieżąco monitoruje Twoje postępy i jestem w stanie realnie wyznaczyć nad czym musimy popracować oraz najlepiej spersonalizować plan treningowy pod Twoje cele i preferencje. Ponadto ten rodzaj współpracy zapewnia systematyczność i najwięcej motywacji, co gwarantuje realizację Twoich celów. Treningi personalne prowadzę w Warszawie w siłowni CityFit na Mokotowie w Sadyba Best Mall. Dokładny adres to Powsińska 31, 02-903 Warszawa.

Personalny dietetyk -Z pewnościąindywidualny jadłospis jest niezbędny jeśli zależy nam na zmianie sylwetki. Bezsprzecznie schemat żywienia powinien odpowiadać założeniom i preferencjom ale przede wszystkim powinien być możliwie najbardziej zbliżony do naszego obecnego sposobu żywienia. Bez odpowiedniej diety (nie mylić z restrykcyjną) nie poprawimy naszego wyglądu i stanu zdrowia. W związku z tym trener osobisty oprócz pracy na siłowni z klientem, powinien również znać się a dietetyce oraz suplementacji, implementacja tych wszystkich elementów przełoży się na maksymalizację efektów. W przeciwieństwie do wielu innych trenerów potrafię dostosować jadłospis pod nasz cele i preferencje.

Trener personalny online (całkowicie zdalna i kompleksowa opieka trenerska) Jeśli nie mieszkasz w Warszawie lub nie potrzebujesz spotkań kilka razy w tygodniu, mogę pomóc Ci osiągnąć Twoje cele sylwetkowe chociaż na odległość.

Na zakończenie podkreślę, że bez wątpienia treningi personalne, przełożą się na najlepsze rezultaty. Chociaż współpraca online nie daje mi tak dużej możliwości pomocy to bez wątpienia jest to również doskonały sposób na osiągnięcie wymarzonych efektów.