Trener Personalny

 

Trener personalny Amadeusz Majcher

Chcesz schudnąć i czuć się dobrze w swoim Ciele??

Zbudować masę mięśniową, która sprawi, że będziesz wyglądać lepiej?

A może po prostu chcesz być zdrowszy?

Jesteś we właściwym miejscu!

Od 7 lat pomagam ludziom takim jak Ty zmieniać swoje ciało. Pod moim okiem dziesiątki podopiecznych zrzuca zbędne kilogramy, rzeźbi i ujędrnia ciało, buduje masę mięśniową lub poprawia kondycję czy wyniki sportowe. Wszystko uzależnione jest od tego co chcą osiągnąć. Podczas wspólnych treningów dbam o to aby wykonywali oni prawidłowo i efektywnie ćwiczenia, nieustannie podnosząc poprzeczkę.

 

W czasie naszej współpracy troszczę się nie tylko o to aby wyglądali i czuli się lepiej ale przede wszystkim też o to aby treningi były przyjemne i różnorodne aby nie wpaść w rutynę która jest największym wrogiem konsekwencji.  Jestem kwalifikowanym trenerem personalnym, który kompleksowo opiekuje się podopiecznymi, dbam o wszelkie aspekty dietetyczne, treningowe, a także motywuje do działania.

 

Dlaczego mogę być Twoim trenerem personalnym?

Możesz mi zaufać ponieważ, rozumiem Twoje problemy, zanim zostałem trenerem personalnym spędziłem bardzo dużo czasu na nieefektywnych treningach, stosując przeróżne diety, które niestety nie przyniosły zamierzonych rezultatów. Te doświadczenia zmotywowały mnie do pogłębiania wiedzy z dziedziny dietetyki oraz optymalizacji treningu, wtedy też zacząłem uczestniczyć w kursach i seminariach poświęconym aspektom sylwetkowym.

 

Zacząłem czytać książki, artykuły naukowe i publikacje po to by moje treningi nie były tylko stratą czasu. Gdy zacząłem widzieć pierwsze rezultaty i schudłem 30kg (moja waga w wieku 17 lat wynosiła 125kg) postanowiłem, że zacznę pomagać innym. Niedługo potem postanowiłem rozpocząć mój pierwszy kurs trenera personalnego, zagadnienia poruszane na owym kursie były mi w większości znane ponieważ już wcześniej byłem uczestnikiem wielu szkoleń z tej dziedziny. Dzięki czemu jako jedyny z ponad 50 uczestników zostałem zwolniony z egzaminu w nagrodę za ponadprzeciętną wiedzę oraz otrzymałem dyplom i legitymację trenera osobistego z wyróżnieniem.

 

Sport towarzyszy mi od najmłodszych lat, zanim zacząłem kształtować swoją sylwetkę i zdobyć fachową wiedzę w tej dziedzinie, wiele lat trenowałem tae kwon do. Jestem pasjonatem sportu i podchodzę holistycznie do procesu kształtowania sylwetki, ponieważ obiektem moich zainteresowań jest trening w aspekcie sylwetkowym oraz w aspekcie medycznym, dietetyka oraz aspekty psychologiczne treningu gwarantujące wysoki poziom motywacji.

 

Możemy trenować online!

Moim zadaniem jest doprowadzić Cię do Twojego spersonalizowanego celu sylwetkowego w sposób bezpieczny, w możliwie jak najkrótszym czasie. Nie ważne czy będziemy robić to na odległość (online), czy stacjonarnie! Wierze w to, że jestem w stanie Ci pomóc, a wspólne treningi personalne będą dla Ciebie przyjemnością i źródłem satysfakcji. Dzięki mnie trening stanie się czymś w rodzaju rytuału odbywanego z przyjemnością a nią smutną rutyną.

 

Jeśli chcesz schudnąć i wyrzeźbić sylwetkę lub zbudować atrakcyjną masę mięśniową a nie wiesz jak zacząć? Możliwe, że próbowałaś lub próbowałeś wielu rodzajów diet i metod treningowych ale nie przyniosło to pożądanych efektów. Gwarantuje Ci, że tym razem będzie inaczej! Teraz uda Ci się osiągnąć wymarzoną sylwetkę! Zobacz, która ze spersonalizowanych form opieki trenerskiej najbardziej Ci odpowiada.

 

Opieka trenera personalnego, to najbardziej efektywny sposób kształtowania sylwetki, nawet światowej klasy sportowcy korzystają z tego rodzaju usług. Teraz i Ty możesz rozpocząć swoją przygodę z treningiem i w końcu zmienić swoje życie. Jestem po to by Ci pomóc, Twoje cele i satysfakcja są dla mnie najważniejsze.

 

Trener personalny i dietetyk w jednym

Proces kształtowania sylwetki nie sprowadza się wyłącznie do wybrania odpowiedniej metody treningowej oraz intensywności ćwiczeń. Mówi się, że brzuch robi się w kuchni i w dużej mierze jest to prawda. Moje kompleksowe podejście przejawia się również w tym, że wiedza z zakresu dietetyki pomaga mi dobrać odpowiedni trening do stylu odżywiania, co jest kluczowe w kontekście efektywnej współpracy. Dobór poziomu intensywności treningowej jest ważny u osób:

  • na ujemnym bilansie kalorycznym
  • z nietolerancjami pokarmowymi i uczuleniami
  • wegan i wegetarian
 • osób z insulinoopornością i chorobami tarczycy

 

Trener i fizjoterapeuta?

Nie jestem fizjoterapeutą i zdaje sobie z tego sprawę, bardziej skomplikowane przypadki odsyłam do specjalistów. Wychodzę z założenia, że jeśli ktoś jest od wszystkiego, jest tak naprawdę od niczego. Specjalizuje się w kształtowaniu sylwetki, jednakże aspekty takie jak:

  • trening personalny po kontuzji
  • trening osoby z przepukliną
  • korekcja wady postawy
  • zwiększenie zakresu mobilności
 • niwelowanie bólów związanych z siedzącym trybem pracy (np. ból pleców, kolan)

nie są mi obce ponieważ, jako trener specjalizuje się w optymalizacji wzorców ruchowych, po to by efektywnie wykorzystywać podczas treningu mechanizm jakim jest nasze ciało. Dlatego też jestem w stanie Ci pomóc w tego rodzaju problemach.

 

Trener i motywator?

Tak jak wspominałem aspekty psychologii treningu w sporcie są równie ważne jak stricte fizyczne przygotowanie. Dlatego też przykładam bardzo dużą wagę do Twojego nastawienia psychicznego, ponieważ równowaga na tym polu jest niezwykle ważna w przypadku długofalowej współpracy. Jako trener personalny mam za zadanie:

  • dostarczyć Ci odpowiedniej motywacji
  • stanowić wsparcie i bodziec do przełamywania barier
  • wspierać cię w chwilach zwątpienia
 • wyrabiać w Tobie nawyk systematyczności

 

Możesz mi zaufać bo Cię nie oszukuje!

Jeśli szukasz drogi na skróty i liczysz na to, że w 2 miesiące zmienisz całkowicie sylwetkę, która jest wynikiem wielu lat zaniedbań to niestety muszę Cię zmartwić bo tego Ci nie zagwarantuje. Jestem trenerem personalnym, który wyznacza duże ale realne cele i nie obiecuje złotych gór! Stawiam na konsekwentną pracę a nie na magiczne metody treningowe, które niestety nie istnieją.

 

Czy warto korzystać z moich usług ?

Odpowiedź jest analogiczna jak ta czy warto korzystać z usług prawnika, mechanika, lekarz czy fryzjera. Oczywiście każdy może na własną rękę obejrzeć filmy instruktażowe jak wymienić rozrząd, kupić kodeks lub znaleźć na abczdrowie co zrobić gdy wystąpią dane objawy chorobowe. Ale czy to znaczy, że takie rozwiązanie będzie dla nas dobre? Tak samo jest z kształtowaniem sylwetki, oczywiście możesz to wszystko robić na własną rękę ale odpowiedz sobie na pytanie czy będzie to bezpieczne i efektywne dla Ciebie? Oczywiście wiele osób chodzi na siłownie i ćwiczy bez trenera ale niestety tylko nieliczni bywalcy siłowni mogą poszczycić się efektami.

 

Jak mogę Ci pomóc?

Jak już wcześniej napisałem pomogę Ci zmotywować się do systematycznej pracy ułożę Ci spersonalizowany trening i plan odżywiania ale przede wszystkim:

  • nauczę Cię prawidłowo i bezpiecznie trenować
  • pokażę Ci jak efektywnie wykorzystywać dźwignię
  • nauczę Cię rozumieć Twoje ciało
  • razem przełamiemy stagnację i rutynę treningową
  • pomogę Ci schudnąć i ujędrnić ciało
  • będę czuwał nad Twoim bezpieczeństwem i efektami
 • będę wsparciem w zmianie Twoich nawyków

 

Rodzaje współpracy z Trenerem personalnym:

Treningi personalne w Warszawie – wspólne treningi, to najpełniejsza i najbardziej kompleksowa forma współpracy. Dzięki bezpośredniemu kontaktowi, jestem w stanie najlepiej Ci pomóc, pokażę Ci jak trenować bezpiecznie i efektywnie, poznasz wiele ćwiczeń, metod treningowych oraz opanujesz technikę i wzorce ruchowe. Treningi osobiste zapewniają mi możliwość kontrolowania wszelkich aspektów kształtowania Twojej sylwetki, ponadto na bieżąco monitoruje Twoje postępy i jestem w stanie realnie wyznaczyć nad czym musimy popracować oraz najlepiej spersonalizować plan treningowy pod Twoje cele i preferencje. Ponadto ten rodzaj współpracy zapewnia systematyczność i najwięcej motywacji, co gwarantuje realizację Twoich celów. Treningi personalne prowadzę w Warszawie w siłowni CityFit na Mokotowie w Sadyba Best Mall. Dokładny adres to Powsińska 31, 02-903 Warszawa.

Personalny dietetyk – Indywidualny jadłospis jest niezbędny jeśli zależy nam na zmianie sylwetki. Schemat żywienia powinien odpowiadać założeniom i preferencjom ale przede wszystkim powinien być możliwie najbardziej zbliżony do naszego obecnego sposobu żywienia oraz łatwy do przygotowania. Bez odpowiedniej diety (nie mylić z restrykcyjną) nie poprawimy naszego wyglądu i stanu zdrowia. Trener osobisty oprócz pracy na siłowni z klientem, powinien również znać się a dietetyce oraz suplementacji, implementacja tych wszystkich elementów przełoży się na maksymalizację efektów. Trener indywidualny powinien potrafić dostosować jadłospis pod nasz cele i preferencje.

Trener personalny online (całkowicie zdalna i kompleksowa opieka trenerska) Jeśli nie mieszkasz w Warszawie lub nie potrzebujesz spotkań kilka razy w tygodniu, mogę pomóc Ci osiągnąć Twoje cele sylwetkowe na odległość.